فریناز خسروانی کیست ؟ + خودکشی دختر مهابادی

فریناز خسروانی کیست ؟ + خودکشی دختر مهابادی

علت مرگ فریناز چه بوده + عکس

فریناز خسروانی

.

ابهامات در مرگ یک دختر جوان مهابادی و کارمند هتل تارا واقع در این شهر، ابعادی تازه‌تر از خشم شهروندان مهابادی و اذهان عمومی کردستان را به خود گرفت.

.

ﻣﺘﻮﻟﺪ 1368 ﺳﺎﮐﻦ ﻣﻬﺎﺑﺎﺩ ﻭ ﻟﯿﺴﺎﻧﺲ ﮐﺎﻣﭙﯿﻮتر


ﻭﮐﺎﺭﻣﻨﺪ ﻫﺘﻞ ﺗﺎﺭﺍ ﻣﻬﺎﺑﺎﺩ


ﮐﻪ ﺭﺋﯿﺲ ﻭﮐﺎﺭﻓﺮﻣﺎﯼ ﺁﻥ ﻫﺘﻞ ﻧﺎﺩﺭ ﻣﻮﻟﻮﺩﯼ ﻣﯽ ﺑﺎﺷﺪ


ﺭﻭﺯ ﯾﮑﺸﻨﺒﻪ شخصی که هویتش هنوز مشخص نیست ﺍﺯ ﺍﺭﻭﻣﯿﻪ ﻣﯽ ﺑﺎﺷﺪ ﺑﻪ ﻣﻬﺎﺑﺎﺩﺁﻣﺪﻩ ﺑﻮﺩ، ﻭﺩﺭﺻﺪد ﻓﺮﯾﺐ ﻓﺮﯾﻨﺎﺯ ﺑﻮﺩﻩ، ﻭ ﺑﻪ ﺩﻻﯾﻠﯽ ﻣﮑﺮ ﻭﺣﯿﻠﻪ ﻭﺗﻬﺪﯾﺪ ﻓﺮﯾﻨﺎﺯ ﺍﻭ ﺭﺍ ﺑﻌﺪ ﺍﺯ ﺗﻌﻄﯿﻠﯽ ﮐﺎﺭی

ﺍﺗﺎﻕ ﺧﻮﺩ ﻓﺮﺍﺧﻮﺍﻧﺪﻩ، ﻭ ﺩﺭ ﺭﺍ ﺍﺯ ﭘﺸﺖ ﺳﺮﻭﯼ ﺑﺴﺘﻪ ﺍﺳﺖ. ﻭ فریناز ﺍﺯ ﺗﺮﺱ ﺟﺎﻥ ﻭ ﺗﺠﺎﻭﺯ ﻃﺮﻑ،ﺍﺯ ﭘﻨﺠﺮﻩ ﺍﺗﺎﻕ ﮐه ﺑﻪ ﺑﺎﻟﮑﻦ ﺭﻓﺘﻪ ﻭﺧﻮﺍﺳﺘﻪ ﺍﺯ ﺁﻥ ﻃﺒﻘﻪ ﺑﻪ ﻃﺒﻘﻪ ﺳﻮﻡ ﺧﻮﺩﺭﺍ ﭘﺮﺕ

ﮐﻨﺪ، ﺍﻣﺎ ﻣﺘﺎﺳﻔﺎﻧﻪ ﭼﻮﻥ ﺍﺭﺗﻔﺎﻉ ﺯﯾﺎﺩ بوده ﺑﻪ ﭘﺎﯾﯿﻦ ﭘﺮﺕ ﺷﺪﻩ ﻭﺑﻪ ﻃﺮﺯ ﻓﯿﺠﻌﯽ فوت می کند .

ﺗﻤﺎﻡ ﺍﯾﻦ ﺣﻮﺩﺍﺙ ﻣﺬﮐﻮﺭ،ﺭﺍ ﺩﻭﺭﺑﯿﻦ ﻫﺘﻞ ﺿﺒﻂ کرده ﻭﻣﺪارکی هم در دست است و فیلم دوربین حاکی از آن است که مامور مذکور بالای بالکن ایستاده است .
ﺍﺳﺖ
این شواهد در حالی است که رییس هتل تارا می گوید که فریناز لیز خورده و افتاده است.فریناز خسروانی  از کارمندان “هتل تارا” جهت حفظ “ناموس” و جهت جلوگیری از تجاوز کارمند امنیتی خودکشی کرد و از طبقه 4 هتل خود را به پایین پرت کرد

.

به گزارش خبررسانی کُردپا روز دوشنبه چهاردهم اردیبهشت‌ماه، یک دختر جوان اهل مهاباد به نام فریناز خسروانی که از کارمندان “هتل تارا” بوده است، طبق هرآنچه اعلام شده و جهت حفظ “ناموس” و جهت جلوگیری از تجاوز  از طبقە چهارم این هتل خود را به پایین پرت کرده است.

گفته شهروندان مهابادی و موج عظیم خبری در فضاهای اجتماعی، فردی که قصد تجاوز به این دختر جوان را داشته از افراد وابسته به اداره اطلاعات بوده است.

شنیده‌ها حاکی از آن است که صاحب هتل به نام “نادر مولودی” زمینه تجاوز این فرد را در راستای کسب امتیاز برای هتل خود فراهم کرده و در نتیجه فریناز ناچار به خودکشی می‌شود، اما مدیر هتل و افراد نزدیک به او، خبرها را کذب اعلام کرده‌اند.

یکی از بستگان نزدیک به مدیر هتل تارا به خبرنگار کُردپا اعلام کرد: خبرهای انتشار یافته در مورد این حادثه در شبکه‌های مجازی و رسانه‌ها واقعیت ندارد، اما وی خبر مرگ فریناز در هتل تارا و علت مرگ وی به دلیل سقوط از طبقه‌ی سوم هتل را تایید کرده است.

 

به دنبال انتشار این خبر شهروندان مهابادی اعلام کرده‌اند که تجمعی اعتراضی را جهت محاکمه صاحب هتل و بانیان این حادثه در مقابل هتل تارا برگزار خواهند کرد.

فریناز خسروانی ٢۶ ساله ساکن مهاباد و دارای لیسانس کامپیوتر بود.

فریناز خسروانی
فریناز خسروانی
205094 907 خودکشی دختر مهابادی هتل تارا + عکس و فیلم
فریناز خسروانی
205093 549 خودکشی دختر مهابادی هتل تارا + عکس و فیلم
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *