دانلود فيلم،دانلود سريال | مرز فان

با مرز فان هستید - دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶

marzfun
بزرگترین دانشگاه آنلاین کشور بر بستر وب
مجموعه آموزش‌های برنامه‌نویسی
 
آموزش طراحی و برنامه‌نویسی وب
 
آموزش برنامه‌نویسی اندروید
 
برنامه‌های کاربردی کامپیوتر
 
مجموعه آموزش‌های زبان‌های خارجی
 
آموزش طراحی و گرافیک کامپیوتری
 

ماجرای تیراندازی مترو نیروی هوایی

ماجرا و علت تیراندازی مترو نیروی هوایی

علت تیراندازی در مترو نیروی هوایی چی بوده

ماجرا و علت تیراندازی مترو نیروی هوایی

پنج شنبه 19 اذر 94  در ساعت 20:30 دقیقه یکی از نیروهای مستقر در متروی نیروی هوایی هنگام جابجایی سلاح خود در حالیکه تصور می‌کرد، اسلحه خالی است گلوله ای از اسلحه اش شلیک می‌کند.

متاسفانه در پی شلیک این گلوله جوانی 30 ساله که در حال تردد در ایستگاه مترو بود از ناحیه پا دچار جراحت شده و سریعا به بیمارستان منتقل می شود.

مرکز اطلاع رسانی تهران بزرگ با تایید این خبر به باشگاه خبرنگاران جوان اعلام کرد: وضعیت عمومی جوان مجروح شده رضایت بخش است.

همچنین متروی شهید حقانی تهران در عصر روز سه‌شنبه، دهم آذرماه، به دلیل «شایعه بمب‌گذاری» خبر داد، نیروی انتظامی ضمن تکذیب بمب‌گذاری، دلیل «تخلیه» این ایستگاه را «اجرای مانور عملیاتی پلیس» اعلام کرد.

خبرگزاری دولتی ایرنا عصر روز سه‌شنبه به نقل از «یک منبع موثق در شرکت مترو تهران» خبر داد که پس از انتشار شایعه‌ای مبنی بر «احتمال بمب‌گذاری» در ایستگاه مترو شهید حقانی، این ایستگاه «با حضور ماموران حفاظتی مترو و نیروهای انتظامی تخلیه شد».

این خبر دقایقی پس از انتشار از خبرگزاری ایرنا حذف شد، اما برخی از وب‌سایت‌های خبری آن را بازنشر کرده بودند.

در همین حال، بر اساس گزارش‌ها، شایعه‌ای در شبکه‌های اجتماعی تلفن همراه منتشر شد که این «بمب‌گذاری» را به گروه «حکومت اسلامی» (داعش) منتسب می‌کرد.

به گزارش خبرگزاری دولتی ایرنا، در این اطلاعیه تاکید شده است که «هیچ تهدیدی مبنی بر بمب‌گذاری در ایستگاه شهید حقانی و یا دیگر مکان‌های شهر تهران وجود ندارد».

نیروی انتظامی همچنین اعلام کرد که «عاملان این شایعه شناسایی شدند و به زودی دستگیر می‌شوند».

در همین حال، به گزارش خبرگزاری مهر، احسان مقدم، مدیر روابط عمومی متروی تهران، گفت که روز سه‌شنبه به دستور نیروی انتظامی «ما در این ایستگاه از ساعت ۱۵/۱۶ تا ۱۷ مسافرگیری نداشتیم».

به گفته آقای مقدم، شهروندانی که در این ایستگاه منتظر رسیدن قطار بودند، «تخلیه شدند، اما از ساعت ۱۷ همه چیز به روال عادی بازگشت».

این وبسایت متعلق به مرزفان میباشد. طبق ماده 12 فصل سوم قانون جرائم رایانه ای هرگونه کپی برداری از قالب پیگرد قانونی دارد. | سئو سایت : سئو

برای عضويت در کانال تلگرام مرزفان کلیک کنید( فیلم و سریال های سایت در کانال )