ماجرای دیده شدن زن عریان در بروجرد چیست؟

ماجرای دیده شدن زن عریان در بروجرد چیست؟

5436

دو روز قبل زن جوانی به صورت کاملاً عریان در مسیر خیابان کاشانی به طرف چهار‌راه باغمیری بروجرد توسط عابرین متعجب دیده شد.

طی یکی دو روز گذشته شایعات فراوانی در قبال حرکت این زن جوان بر سر زبان‌ها افتاد و متاسفانه شنيده مي‌شود تصاویری نیز در اين مورد توسط عده‌اي نابخرد در برخي شبکه‌های اجتماعی منتشر شده است.

فرمانده انتظامي بروجرد در اين خصوص گفت: با تماس‌های مردمی در مورد وقوع چنين موردي در خيابان، نیروهای ما بلافاصله خود را به محل رسانیده و با دیدن این زن جوان، او را با لباس پوشانده و به مقر نیروی انتظامی منتقل نمودند.

سرهنگ علي‌رضا دليري بيان داشت: هويت این زن به نام “‌ز- گ” شاسایی شد و عوامل نیروی انتظامی با بررسی‌های بیش‌تر پی به بیماری روانی بسیار حاد زن جوان بردند.
وي افزود: طي هماهنگی‌های به عمل آمده با پزشکان متخصص و دست یافتن به پرونده پزشكي اين زن، بیماری روانی وي مسجل شد.

فرمانده انتظامي بروجرد تصريح كرد: متاسفانه اين زن به بیماری روانی بسیار حادی مبتلا است و زماني كه از دارو‌های مخصوص استفاده نكند، دست به کارهای خطرناک خواهد زد.
سرهنگ دليري افزود: وی در بیمارستان امام(ره) بروجرد بستري شد و سپس برای مداوای بیش‌تر همراه با پرونده‌ي درماني به خرم‌آباد منتقل گردید.

وي افزود: کلیه شایعاتی که در رابطه با این زن جوان توسط عده‌ای در سطح شهر رواج پیدا کرده از جمله استفاده از مواد مخدر صنعتي به شدت تکذیب می‌گردد و تاکید می‌شود که اين زن به بیماری روانی حادی مبتلا بوده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *